ימי גיבוש למורים ולמורות

אין מה להכביר במילים על החשיבות של יצירת סביבת עבודה נעימה במקום העבודה – זהו פרמטר חשוב ביותר שמשפר את תפוקת העובדים ומעניק להם רצון להישאר שם לטווח ארוך. כאשר מדובר בבתי ספר החשיבות היא גדולה ומכופלת וזו הסיבה שארגון ימי גיבוש למורים ולמורות יתרום רבות לבית הספר ולעובדים בו.

היציאה מהשגרה היא קריטית עבור הנפש במקומות עבודה כמו בתי ספר ובכל מקום בו העבודה נמצאת בתוך חדר סגור ובמקום קבוע ועלולה לגרום לשחיקה. היציאה אל מחוץ לכותלי הכיתה ליום גיבוש גם תאפשר למורים להכיר זה את זה טוב יותר, ליצור אווירה חברית וערבות הדדית, ולהביא להחלפת רעיונות ושיחות שיסייעו גם בפן המקצועי.

ישנן אפשרויות רבות לקיום ימי גיבוש למורים ולמורות, אבל השיקול הראשון חייב להיות גורם ההנאה. תמיד ניתן לשלב תכנים מקצועיים וערכיים, אבל חשוב מכל לספק פעילות מהנה, שוברת שגרה ואפילו הרפתקנית במידה הנכונה.

ימי גיבוש למורים עם טיולי רייזר

דרך מצוינת לארגן יום גיבוש למורים ולמורות עם הצלחה מובטחת, היא באמצעות טיולי רייזרים שימלאו אתכם באדרנלין וביצר הרפתקנות. טיולי רייזרים עם רכבי רייזר טירקס חדשים באזור השרון הם חוויה עוצרת נשימה, שילוב בין נהיגת שטח ספורטיבית ומרגשת העוברת גם באזורי מים, לבין מראות יפהפיים של נוף מהמם, המון ירוק ואוויר צח.

ימי הגיבוש יכולים לכלול מגוון רב של אפשרויות. למשל, משחקי משימות בנהיגת שטח ופעילויות אתגריות.

מה זה רייזר?

רייזר הוא טרקטורון מודרני שמתאים מאוד לנהיגת שטח חווייתית, נוחה ובטוחה. רייזר מורכב ממושבי יחיד רכים ונוחים במיוחד.

ימי גיבוש למורים עם משחקי באבל סומו או באבל פוטבול

יחד עם טיולי רייזר או בלעדיהם, אפשר להפוך את יום הגיבוש לאירוע מצחיק ומבדר במיוחד. כניסה אל תוך בועה גדולה וחלוקה לקבוצות תאפשר לכם לשחק פוטבול או סומו – משחקים פיזיים אבל עם ריכוך נהדר של ה"באבל" שעוטף אתכם ובעיקר של הצחוק שייצא מהריאות שלכם תוך כדי התמודדות עם המורה לספורט או המורה למדעים.

ימי גיבוש למורים עם משחק פיינטבול לייזר טאג

הנה דרך נפלאה למורים להתחבר לרוח הצעירה של התלמידים ולהבין מה הוא הלהיט הגדול היום בגילאי נוער. משחק לייזר טאג משלב רובי לייזר אשר בניגוד למשחק הפיינטבול המלכלך, לא משאירים שום סימן. הרובים המשוכללים יוצרים ניקוד באמצעות "פגיעה" עם הלייזר ביריב וכך ניתן להתחלק לקבוצות, ליצור אסטרטגיות ולשלב פעילות ספורטיבית וחברתית מושלמת.

דילוג לתוכן