השכרת רייזר

זה לא טרקטורון, זה לא ריינג'ר, זה לא תומקאר – זה רייזר! הרייזרים, רכבי השטח במתקדמים והבטוחים ביותר בעולם, הפכו בשנים האחרונות לאטרקציה עוצרת נשימה בקרב חובבי הז'אנר. השכרת רייזר בפארק יקום מאפשרת היום לאלפי רייזריסטים לעלות על הרכבים ולצאת לטיולי אקסטרים מאתגרים במגוון מסלולים עוצרי נשימה.

הרייזר שבמקור הוא רכב ארבע על ארבע ספורטיבי אינו דומה לטרקטורון שתוכנן מלכתחילה למגוון עבודות ומשימות חקלאיות. זהו רכב ספורטיבי מהיר וקל, בעל יכולות תמרון יוצאות דופן המקנה בטיחות מרבית לנהג ולנוסעים. המפרט הטכני של הרייזר הכולל מנוע עוצמתי, יכולות תמרון מרשימות, עבירות גבוהה, נוחות ובטיחות, הפך את הרייזר לרכב האטרקטיבי ביותר מבין רכבי השטח הפתוחים.

השכרת רייזר- טיולי שטח ברמה אחרת

כולנו מכירים טיולי טרקטורונים, באגים, תומקארים וריינג'רים, אבל חווית שטח שמעניקה השכרת רייזר, אף רכב שטח פתוח אחר לא יכול לתת. הרייזר הוא רכב ספורט מבטן ומלידה וככזה הוא מפנים את כל מה שנהג מסלולי אקסטרים יכול לצפות לו. איכות הנסיעה הבלתי מתפשרת הופכת את טיולי הרייזר לטיולים המתאימים ליחידים שאוהבים אקסטרים ולכל המשפחה בטיולים עדינים ונוחים יותר. לרייזר חגורות בטיחות ומעטפת פלדה המגנה על הנוסעים ומעניקה תחושת בטיחות. הרייזר מותאם לנסיעה בתנאי שטח קשים מה שהופך את האפשרויות והאתגרים העומדים לרשות הנהגים לבלתי נדלים ומהנים שבעתיים.

טיולי רייזרים

מסלולי פארק יקום

פארק יקום הינו פארק מסלולים ענק המאפשר השכרת רייזר ליחידים ולקבוצות. הפארק מאפשר השכרת רייזר לטיולים מאורגנים וליחידים המעוניינים הספורט אקסטרים מאתגר. מדריכי הפארק הם רוכבים מקצועיים בעלי וותק נרחב בתחום נהיגת האקסטרים, כך שאתם יכולים להיות בטוחים כי תוכלו ליהנות מהרכבים ומהשירות הטובים ביותר. השכרת רייזר בפארק יקום מאפשרת לכם ליהנות מרייזרים של חברת פולאריס האמריקאית, יצרנית הרייזרים מספר אחת בעולם ובעלת מוניטין גבוה בתחום הרכב בכלל ובתחום הרייזרים בפרט. אז למה אתם מחכים? אם ברשותכם רישיון נהיגה לרכב פרטי ואהבה עצומה למסלולי אקסטרים משוגעים, הגעתם למקום הנכון. אך ראו הוזהרתם: מהרגע שתעלו על הרייזר לא תוכלו לרדת ממנו.

דילוג לתוכן